Ostatni wyjazd Rowerowego Radzynia w sezonie 2011


Punkt 11:00 zbieramy się na placu pałacu Potockich. Na ostatnią wyprawę sezonu wybrało się około 15 osób. W kierunku Czemiernik wyruszamy kilkanaście minut po 11.

Kierujemy się w stronę Zabiela później skręcamy w kierunku Wrzosowa, Starej Wsi i Tchórzewa. W końcu docieramy na nowo otwarty most w Bełczącu. Pogoda dopisuje. Znakomite warunki do jazdy i zwiedzania okolicy. Co jakiś czas robimy postoje. Na 14:30 mamy dotrzeć do Czemiernik gdzie spotkamy się z grupą z Parczewa. Po drodze zatrzymujemy się i zwiedzamy dworek w Bełczącu. Mieściła się tam Szkoła Podstawowa. Po krótkim rekonesansie wyruszamy już do Czemiernik. Jak w szwajcarskim zegarku zgrywamy się z grupą z Parczewa i jednocześnie wjeżdżamy do centrum. Kierujemy się do fontanny. Towarzyszą nam klaksony i stadionowe trąbki! Lepszego wjazdu być nie mogło!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Na gorąco planujemy naszą podróż. Przed nami jeszcze ognisko. Po krótkim postoju wyruszamy do pobliskich lasów i żwirowni. Znajdujemy fantastyczne miejsce na ognisko. W tym miejscu najlepiej klimat miejsca oddadzą zdjęcia. Przy ognisku pieczemy kiełbaski i odpoczywamy. Ale miejsce wyzwala w nas chęć wyzwań! Wspinamy się na wzniesienie. Widok jest fantastyczny. Robimy wspólne zdjęcia. Adrenaliny dostarcza nam wyzwanie: śmiałkowie na szczyt wchodzą z rowerami! Miejsce jest rewelacyjne i specjalnie nie mamy ochoty go opuszczać. Wkrótce wyruszamy w dalszą trasę. Kierujemy się w stronę Skoków. Pogoda cały czas znakomita. Chylące się ku zachodowi słońce i jesienny krajobraz okolicy działa na nas bardzo pozytywnie. Powoli dobiega końca nasz ostatni rowerowy wyjazd w sezonie 2011. Mamy nadzieję, że w następnym roku będzie nas znacznie więcej! Do zobaczenia na trasie w 2012 roku!

http://www.radzyniacy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=152:ostatni-wyjazd-rowerowego-radzynia-w-sezonie-2011&catid=40:radzy-podlaski&Itemid=138

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s