28 października 2011


Dla miłośników Epoki Wodnika, dzień 28 października 2011 przechodzi do historii jako Punkt Zero w Kalendarzu Majów. Po tym punkcie mamy obudzić się w nowej czasoprzestrzeni i niejako w erze lepszej od poprzedniej. Jeszcze inni czekają na grudzień 2012. Czy wydarzy się coś spektakularnego co obudzi śpiącą ludzkość? Ale chwila chwila. Ja tak pisze o tej Epoce Wodnika ale czy ludzie biegający do roboty słyszeli o tym, że jest jakaś Epoka Wodnika? Właśnie!

Można poklikać po internecie. Tylko pytanie gdzie i na co się trafi?Wyglądanie tego lepszego nie zacznie się od zmian samego siebie. Nie ma innej drogi. Mistrzuniu. Zaczyna się od samego siebie. To i przyjdzie nowa era. Radzyń wydawał się tego dnia bardzo spokojny. Pogoda niezwykle piękna. Może dlatego?

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Świat na pewno wymaga poświęcenia mu uwagi. Również z racji tego co dzieje się na rynkach. Czy to może przedsmak zmian, które wyłożą wadliwy system finansowy? Upadnie jedno państwo, później drugie. Część świata będzie siedziała w finansowej kieszeni Chin? Kto wie. W dzisiejszym świecie wszystko jest możliwe!

Choć biorąc główne przesłanie Epoki Wodnika, chodzi o duchową transformację ludzkości. Co do tego nie ma wątpliwości…, że to konieczne i niezbędne…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s