Przyspieszenia i transfomacje


Po głowie tłucze mi się zbyt wiele tematów by tak za jednym rzutem o wszystkim.

A to o patriotyzmie bo 11 listopada. A to o metafizyce, bo dla „Wodnikowców” to kolejna ważna data i kolejny skok energetyczny. A to o tolerancji wyznaniowej i wątpliwościach czy możesz wierzyć w to co chcesz czy w to w co wierzyć Ci każą.  Dużego kopa a jednocześnie wprawiania w dobry nastrój dostarczają improwizacje i od czasu do czasu sesje zdjęciowe.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

http://w636.wrzuta.pl/audio/98YebcpJUUK/jesienna_improwizacja

Ale wszędzie, czeka nauka i doskonalenie. Innymi słowy, bycie ciągle w drodze. Ale też z dużym napięciem przyglądam się rozwojowi twórczej kariery do tego spoglądając często na patologiczne zagrywki na własnym lokalnym rynku pracy. Niby XXI wiek…W tym temacie bardzo mi bliskim transformacja jest konieczna. Zresztą co masz w głowie i sercu – to dajesz.Wierzę, że choćby takie działania jak prowadzi Polskie Forum Transpersonalne choćby w dziedzinie alterkariery są zwiastunem nowych modeli, które z biegiem czasu zagoszczą w naszych organizacjach. Robię coś bo to nienawidzę, czy robię coś co kocham?

Zawsze pozostają konieczności i okoliczności. Choć jeśli życiowo nie jesteśmy sprowadzeni do parteru trzeba maszerować. Koniecznie maszerować do przodu.

http://www.mandala.waw.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s