Kiedy w końcu ta Twoja książka?!


To bardzo dobre pytanie, proszę o kolejne! 🙂 Stan prac jest następujący. Obecnie zostało zakończone tłumaczenie książki. Trwa korekta materiału. Po tym jak całość trafi w moje ręce, reszta w mocy grafika i drukarni. Ale bliżej już niż dalej. Ukażą się również widokówki promujące książkę.

Z tej szczególnej okazji zostało przewidzianych kilka wydarzeń promujących tą premierową i debiutancką publikację. I tak, jedna z pierwszych imprez to impreza przedpromocyjna w Bibliotece Pedagogicznej. Zaś impreza premierowa odbędzie się w Radzyńskiej Izbie Regionalnej. Zaplanowane jest również spotkanie w Kawiarni i Herbaciarni Artystycznej „Kofi&Ti” oraz szczególne wydarzenie z tej okazji, koncert muzyki improwizowanej w moim wykonaniu w Państwowej Szkole Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Radzyniu. Bardzo możliwe, że pojawiają się jeszcze inne niezaplanowane wydarzenia. To wydarzenia zaplanowane w Radzyniu.

Imprezy promocyjne zaplanowane są również poza Radzyniem, m.in. w Warszawie (również Ząbki k/Warszawy-Herbaciarnia Sowa), Dębica/Rzeszów/Kraków, Ostrołęka.

Terminy imprez pojawiają się wkrótce.

Szczerze zainteresowani publikacją mogą już składać na nią rezerwacje. Książka będzie dostępna do nabycia podczas imprez promocyjnych (15 zł ) jak również będzie można ją otrzymać drogą pocztową oraz w wybranych księgarniach w Radzyniu.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam na wydarzenia towarzyszące temu wydarzeniu! Czuj się zaproszony JUŻ!

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s