Dokonaj mutacji genu frajera


Co jakiś czas poznaje na swojej drodze ciekawych ludzi, którzy potrafią wstrząsnąć i mają odwagę powiedzieć, że coś jest gówniane i wcale Ci/nam nie służy! I dobrze, że tacy ludzie się pojawią!

Jeśli legitymujesz się nawet przeciętną inteligencją i jeśli nawet nie posiadasz dyplomu magistra doskonale wiesz, że rzeczywistość a może szare eminencje rzeczywistości potrafią Cię wkręcać w rozmaite idee i walki w imię często wydumanych wartości. Ileż to razy politycy obiecali Ci lepszą przyszłość choćby Twojego miasta i ileż to razy rozczarowałeś się nimi i ich obietnicami. Dlaczego pokutuje myśl, że oni martwią się tylko o swój własny tyłek i własne rodziny?

Dlaczego Ci, którzy mają odrobinę więcej odwagi wypowiadając swoje zdanie – swoje zdanie!, do którego daje Ci prawo Konstytucja RP nagle mogą wylecieć z pracy bo zachowują się niepoprawnie politycznie! To jest skandal i zamach na naszą osobistą wolność!

Dlaczego ludzie się rozwijają? Bo chcą zacząć żyć tak, jak dyktuje im serce, dusza, intuicja. Bo na odległość wyczuwają, że ciągle wciska im się kit i bajeczki nt cudownych eliksirów na lepsze ich życie. Na lepsze życie w naszym Państwie na lepszą późną starość! To lipa!

Przejęcie odpowiedzialności za swoje życie to najpotężniejsza władza i polityka jaką możesz zacząć uprawiać! To długofalowa praca a nie wciskanie kitu na 3-dniowych kursach, że możesz zacząć latać! Może i zaczniesz, jak osiągniesz „25 poziom” rozwoju świadomości! Wiem co mówię! Spędziłem 18 lat na grzebaniu się w rozmaitych metodach i technikach, które mnie rozczarowały i sfrustrowały – wpędziły w rozliczne złudzenia. Dzisiaj bezwzględnie je weryfikuję! Dlaczego? Bo ciągle i stale mam niewypalający się ogień, który nie pozwala mi się poddać! Naoglądałem się całego cyrku związanego z mdłymi wystąpieniami spikerów, których ikra i pasja do inspirowania innych ludzi do lepszego życia, wyglądała jak pomarszczony balonik! Naoglądałem się mdłych wystąpień polityków, które nie porywają człowieka nawet na 5 minut! Ale są tacy, którzy czują w sobie, że nadchodzi właśnie nasz czas! Czas ludzi, którzy odważnie zmieniają swoje życie, inspirują innych do tego samego i wycinają w pień politykę szaraków na każdy poziomie!

Potrzebujesz aż brutalnej motywacji by zweryfikować papki, które są Ci serwowane? Zmiana w życiu to nie pstryknięcie paluszkami jakiegoś guru od samorozwoju – to prawdziwa praktyka alchemiczna, która przemienia nas w szlachetnych i pięknych ludzi! Otwórz oczy a na pewno nas rozpoznasz! A teraz możesz wybrać się na spotkanie z jednym z nich! Więcej informacji nt brutalnej motywacji i wyplewiania genu frajera możesz znaleźć na stronie Feniksa!

http://www.feniks-uwodzenie.pl/szkolenia/brutalna-motywacja/20-v-2012.html

https://www.facebook.com/pages/The-Seductive-Touch-Uwodzenie-dotykiem/261690441637

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s