Rowerowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego


9 września w niedzielę (opcjonalnie 16 września), zapraszamy do Parku Miejskiego na Rowerowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12-17.

Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy wszystkich małych rowerzystów z rodzicami ale nie tylko ich! Dla najmłodszych przewidzieliśmy kilka konkurencji z nagrodami, pogadanki nt bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pokazy udzielania pierwszej pomocy i  inne niespodzianki.  Zamawiamy dobrą pogodę i rozpoczynamy rowerowe rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy również zaprzyjaźnione kluby rowerowe z Wohynia, Parczewa, Białej Podlaskiej i Międzyrzeca.

Dla teamu wspierającego nas podczas wydarzenia, przewidzieliśmy mały evencik w ramach podziękowania za pomoc.

Organizator główny wydarzenia: Rowerowy Radzyń

Partnerzy wydarzenia: Bank BGŻ, Policja, Powiatowa Państwowa Straż Pożarna, Radzyńskie Stowarzyszenie dla Kultury „Stu-Puk”, PTTK, Radzyński Ośrodek Kultury, Urząd Miasta, Radzyńska Kraina Serdeczności.

Patroni medialni:

Iledzisiaj.pl

Rowerowy Radzyń – Polatajmy Razem

www.facebook.com/RowerowyRadzyn

Tak było w ubiegłym roku:

http://iledzisiaj.pl/index.php/aktualnosci/2318-rowerowy-rok-szkolny-rozpoczety.html

 Polataj Razem z Rowerowym Radzyniem!

Rowerowy Radzyń, to grupa zapaleńców lubiących jeździć rowerami. Grupa zawiązała się w 2011 roku. Od tego czasu zorganizowaliśmy już kilkanaście wyjazdów po okolicach naszego powiatu jak również kilka dłuższych. Najkrótsze trasy mają po 20 km. Rekordziści podczas kilkudniowych wyjazdów pokonują do 400 km. Jeździmy również z zaprzyjaźnionymi klubami z Wohynia, Parczewa, Białej Podlaskiej oraz Międzyrzeca Podlaskiego.

Co trzeba zrobić by się do nas przyłączyć?

Wystarczy posiadać sprawny rower, chęci i odrobinę kondycji by wyruszyć z nami w trasę. Nie musisz się nigdzie zapisywać – jeździsz z nami kiedy chcesz i ile razy chcesz. Jedyne co Cię obowiązuje to akceptacja regulaminu wyjazdów, którego celem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa i komfortu podczas wyjazdów.

Po co jeździmy?

Po pierwsze dlatego,  że lubimy. Po drugie, dlatego, że lubimy poznawać nowych ludzi. Po trzecie, poznawać nowe okolice i dowiadywać  się ciekawych informacji na ich temat. Często ważnych ze względów historycznych. Uczymy się dobrej organizacji, topografii, pracy w grupie, i innych  umiejętności.  I oczywiście po to, by mieć lepszą kondycję! W zdrowym ciele – zdrowy duch!

Spotkajmy się na „Bulwarze nad Białką”

Już wkrótce – prawdopodobnie koniec listopada 2012 – będziemy mogli się spotykać na rowerowej przystani czyli „Bulwarze nad Białką”. To świetne miejsce do spotkań, rozmów i wspólnych startów na wyjazdy po okolicach naszego powiatu. Przez prawie dwa lata sprawdziliśmy wiele tras, które okazują bardzo łagodnymi i niezbyt wymagającymi trasami dla mniej zaawansowanych rowerzystów. Poznaliśmy miejsca o których czasami nie mieliśmy pojęcia. I to były bardzo miłe zaskoczenia. Do zobaczenia na trasach i na „Bulwarze nad Białką”. POLATAJMY RAZEM!

http://www.iledzisiaj.pl/index.php/aktualnosci/3325-listopad-prawdopodobnym-terminem-oddania-sciezki-rowerowej.html

Więcej znajdziesz na www.facebook.com/RowerowyRadzyn

https://mariuszbober.wordpress.com/rowerowy-radzyn/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s