Tak! To już się dzieje!


Poszukaj swojej pasji. Warto. Znajdź coś co stanie się Twoim zamiłowaniem a później Twoją pracą. Jeszcze nikt kto nienawidzi swojego zajęcia nie osiągnął niczego wybitnego. Prawdopodobnie większość chorób wynika z toksycznego sposobu myślenia i toksycznych warunków pracy i życia.

Praca i kariery załatwiane przez wujków rodzą nepotyzm i patologie uderzając w zasady zdrowej konkurencji często podcinając skrzydła zdolnym. Nie zgadzaj się na takie rzeczy. Reaguj lub szukaj innych możliwości. Praca z pasją staje się standardem tego czasu i bądź tego pewien. Nie poddawaj się i od tej chwili zacznij badać w życiu to co naprawdę Cię jara. Bez żaru w tym co robisz pozostaniesz jedynie cieniem siebie. Jest nas coraz więcej.

Pieniądze nie są celem same w sobie ważniejszy jest horyzont i kontekst. Zacznij to zmieniać nie jesteś w tym już sam. Siła pasji razy liczba ludzi którzy kochają to co robią zmieni świat. To nie jest górnolotne to jest prawdziwe. Jeszcze nikt kto nie wierzył w to co robi nie zainspirował innych do zmian w ich otoczeniu, życiu i pracy. Dlatego zrób pierwszy krok później drugi bo tzw. stabilizacja szczególnie dzisiaj jest złudzeniem. Liczy się dynamiczna elastyczność, która jest najlepszym dopasowaniem w czasie zmian. Nigdy nie odpuszczaj podejmij ryzyko mądrze i ciesz się, że już Ci się udało!

POLIHISTOR

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s