Z filiżanką w dłoni…


Długo czekałem na prześliczną filiżankę za pewien wysiłek naukowy! Ale już dojechała! Mniej więcej taka jak na zdjęciu. Ba, nawet jej opakowanie eleganckie!

W głośnikach leci sobie chill out music i jest wieczór, który skłania do refleksji.

Tak tak, bardzo lubię eleganckie filiżanki. Popijam sobie herbatkę lawendową – smakuje znakomicie. Porcelanowe cacka, to małe dzieła sztuki i rzeczywiście, trzeba obchodzić się z nimi z czułością? Z elegancją? Tak, parzenie kawy czy herbaty to pewien rytuał. Siorbać nie wypada.

Jestem jak kot, chodzę swoimi ścieżkami, podobnie było z tym nieoficjalnym otwieraniem ścieżki rowerowej. Ba, coś mi się obiło o uszy, że urzędnikom to się nie spodobało. Ale, weź tu człowieku opanuj spontaniczność i pasję. No, nie da się! No cóż, nie jestem człowiekiem Matrix’a. Życia, nie da się podporządkować przepisom, życie to żywioł!

Ale wrócimy do filiżanki. Trochę się zagapiłem, herbata mi ostygła a i ja po rowerowym wypadzie. Za oknem deszczyk. Czuję, że sen będzie będzie głęboki. Odlecę na inne planety, dziesiąte wymiary, zakrzywienia i takie tam. Jutro rano wrócę. A co mi tam…nie ma lepszych tam…jest tu i teraz…które tworzysz blaskiem…albo…cieniem…Blasku na dobranoc i na dzień dobry Ci życzę…

http://www.polskaporcelana.pl (źródło foto)

http://www.polskaporcelana.pl/historiaporcelany.html

http://www.glossybox.co.uk/

http://www.youtube.com/watch?v=44-ShN1i5SM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s