Premiera książki 30 listopada 2012?


Plan jest taki, by 30 listopada 2012 o godz. 19:00 odbyła się absolutnie pierwsza premierowa impreza prezentująca absolutnie pierwszą książkę! Gdzie? W Radzyńskiej Izbie Regionalnej w Radzyniu!

Jeśli nie wiesz gdzie to jest, albo jakimś cudem dotrzesz do nas z innej części Polski, pisz, dzwoń doprowadzimy Cię na miejsce!

Do tego czasu, miejmy nadzieję, drukarnia wyda z siebie pierwszą partię książek dla…WAS! Nim to nastąpi, pomęczę Cię jeszcze różnymi wpisami i zachętami pod postaciami, jakie w mojej twórczej głowie jeszcze się pojawią. No! I w planach jeszcze promocyjne widokówki, które miejmy nadzieję w ferworze walki ujrzą światło dzienne!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Nie wiem na pewno jednej rzeczy. Ilu gości możemy się spodziewać na wydarzeniu. 1, 5 czy 50? Nic również straconego jeśli nie będziesz mógł być na premierze ponieważ przewidzianych zostało więcej wydarzeń w ramach pojawienia się książki. I tak, potencjalnie w Radzyniu z oficjalnie zaplanowanych imprez spotkanie w Kofi&Ti oraz koncert muzyki improwizowanej w Państwowej Szkole Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Radzyniu – stosowne terminy i zapowiedzi jeszcze się pojawią oraz inne zdarzenia w Radzyniu, których nie mamy w naszym rozkładzie jazdy!

Promocje planujemy również w Herbaciarni Sowa w Ząbkach k/Warszawy bardzo możliwe, że jeszcze w grudniu oraz w Bibliotece Miejskiej w Ostrołęce – termin do ustalenia. W planach jeszcze imprezy w Warszawie, Krakowie…i dalej czas pokaże bądź tam, gdzie autor zostanie zaproszony bez nachalności własnej!

Jaki charakter będzie miała impreza promocyjna?

Z pewnością w atmosferze świętowania i przede wszystkim spotkania z ludźmi, przyjaciółmi i tutaj nie stosuje oficjalnych zaproszeń! Poczuj się jak gość, poczuj się zaproszony bo imprezę robię dla LUDZI i nie dlatego, że coś muszę! Po prostu przyjdź. Spotkajmy się. Później na pewno jakieś after party po części oficjalnej!

Jak zdobyć książkę, jeśli masz takie żywe i szczere życzenie?

Możesz to zrobić na kilka sposobów: 

– podczas imprez promocyjnych

– bezpośrednio u wydawcy

-bezpośrednio u autora

– w wybranych księgarniach  w Radzyniu

– drogą pocztową – wystarczy napisać lub zadzwonić do autora, w mailu podam dalsze informacje co do sposobu realizacji Twojego życzenia

– a jeśli dopisze Ci szczęście książkę możesz również dostać na drodze losowań lub konkursów

Egzemplarze autorskie i promocyjne

Część nakładu zostanie przeznaczona na promocje oraz dla osób, które podczas całego procesu chodź troszkę na tej długiej drodze wspomagały autora w tych trudach, co autor skrupulatnie notował w swojej głowie. Pozostałe wedle uznania autora. Nabywając jednak publikację (to zaledwie 15 zł za egzemplarz), dajesz wyraz wsparcia oraz sygnał, by dalsza praca autora nie spoczęła na laurach a dalej się rozwijała. W projekt włożyliśmy ogromną ilość czasu, energii i pracy! Kupując publikację wyrażasz szacunek i wspierasz nasze zdolności twórcze! Już dzisiaj jesteśmy Ci za to wdzięczni!

Duża część osób została wymieniona na stronie tego bloga, które pomogły choć trochę w wyjściu na świat tej publikacji oraz wszystkie te instytucje i organizacje bez których ta książka nie ujrzałaby światła dziennego!

https://mariuszbober.wordpress.com/2011/07/30/premiera-absolutnie-nowej-i-pierwszej-ksiazka-juz-lada-chwila/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s