Spotkanie autorskie w Herbaciarni Sowa


12063_3954027617816_1373068368_nPo tym, jak opadły pierwsze emocje po premierze, szykujemy się na imprezę wyjazdową. A będzie to już przed samymi świętami!

Zapraszamy do Herbaciarni Sowa w Ząbkach k/Warszawy. Stosowne linki z miejscem i adresem poniżej. Szukaj również na fejsie. Spotkamy się w bardzo klimatycznym miejscu by porozmawiać o książce, napić się dobrej kawy i herbaty. Posłuchać dobrej muzyki i spotkać się z ciekawymi ludźmi.

Po ogarnięciu wszystkich spraw, będą się pojawiały kompilacje z imprezy premierowej jak również z kolejnych wydarzeń. Pracy jest cała masa ale i coraz więcej frajdy! Docierają dobre opinie i wrażenia, znaczy tyle wysiłek się opłacił. A o czym w Sowie? A tak sobie myślę, że obok treści opowiem trochę o jej powstawaniu i o tym, jak to jest kiedy realizują się nasze marzenia, szczególnie te, które tak długo się spełniają.

Zaś fotorelację z premiery możesz zobaczyć na stronie naszego patrona medialnego czyli iledzisiaj.pl

Spieszcie się również z zamówieniami książeczki, ponieważ od kolejnego wydarzenia, znika cena premierowa! W projekt włożyliśmy dużo pracy,  na tyle, że trudno wycenić naszą książkę.

Od 16 grudnia – 25 zł za egzemplarz. Osoby, które deklarowały chęć zdobycia książki wcześniej,  łapią się jeszcze na premierowe ceny! 🙂

Będą oczywiście muzyczne atrakcje! Pojawi się bardzo oryginalny instrument na którym zagram nam Dondedije Digodiego Dondedije! A jak to brzmi? Posłuchajcie sami!

http://www.reverbnation.com/davideswarup

 http://www.youtube.com/watch?v=gkFgKSU6UUU

W Ząbkach widzimy się 16 grudnia, w niedzielę o godz. 18:00. PRZYBYWAJCIE!

http://iledzisiaj.pl/index.php/troche-kultury/3596-wrazenia-po-qrzeczach-proza-pisanychq.html

http://www.herbaciarniasowa.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s