Zmiany, zmiany?


PJasne, że końca świata nie będzie a ludzkość po 21 grudnia potoczy się dalej wchodząc w nowo-epokowo-wodnikowe prądy. Coś tam na pewno się zmienia i wibruje w powietrzu bo gołym okiem widać, że świat się zmienia a w nim my. Tak, tak. Wielu buduje lochy i schrony na wypadek globalnego kataklizmu. Lepiej jednak zabrać się za siebie i być w tym świecie inspirującym przykładem! Łatwe to nie jest ale lepiej budować świat lepszym niż go rozpieprzać!

Ach, przecież nie opadają emocje związane z książką i dalej trwają prace nad jej promocją. Schodzi jak ciepłe bułeczki. I dobrze. Trzeba jednak czasu by ocenić rezultaty! Po Herbaciarni Sowa w Ząbkach ponownie zawitamy w Radzyniu w Kofi&Ti już 24 stycznia 2013 w czwartek o godz. 19:30! Kto ma jeszcze ochotę na książkę może zdecydowanie jeszcze ją zdobyć!

W kuluarach trwają rozmowy i padają nowe propozycje. Szczęśliwie też dobrnęliśmy do końca projektu „Obywatele w miasteczkach”. Rowerowy Radzyń odpoczywa w piwnicach, czyli trwają remonty rowerów. W lutym natomiast czekamy na rozstrzygnięcie konkursu Virgin Mobile Academy! I w tym też lutym kolejna prelekcja nt nietypowego budowania ścieżki kariery w pewnej branży! A to wydarzenie już 9 lutego w Łodzi. Szczegóły wkrótce.

em-cubs

W Empiku zaś trafiłem na interesujące pismo. Taki ekskluzywny magazyn dla facetów z wizją i pasją! Myślę,  że warto je zdobyć i zerknąć do środka!

 http://www.cubsmagazine.com/

No i zmiany na stronie bloga – mam nadzieję, że na lepsze !

Święta? Cholera takie tempo, że zapomniałem, że trzeba nieco zwolnić! Choinkę ubrać, choć od dawna te  święta laicyzują się sprawiając wrażenie, że stają się świętem dla handlowców! Ale komu to przeszkadza! Skoro przekroczymy magiczną datę 21 grudnia i świąt potoczy się w lepszym kierunku szczególnie dla tych, co to choć trochę włożyli pracy w swój duchowy rozwój warto życzyć samych fantastycznych osiągnięć i by Twoje pasje realizowały się z prędkościami 4 G i  5 G :)! Czyli jakimi? Kosmicznymi! Byś spotykał jak najwięcej pozytywnie zakręconych ludzi, bo to oni przynoszą oddech dla tej naszej ukochanej planety, i tych małych ojczyzn! A w zasadzie jednej wielkiej zwanej naszą Ziemią! Tak, tak pewnie na dole przydałaby się świąteczna choineczka! A co tam, skoro folklor niech będzie folklor!

zima-ufo-choinka

3 uwagi do wpisu “Zmiany, zmiany?

  1. Wszystko jest dzisiaj biznesem… życie, śmierć, święta i inne uroczystości… chociażby taki karambol czy inny padający śnieg w grudniu, ale… rynek już się tym znudził, więc trzeba coś wykombinować, więc może… koniec świata. Ale i to już było, eh, nudy… Po co budować schron? Przecież to ma być „koniec świata” a nie jakieś tam bombardowanie, he he! Trzymaj się Mariuszu… książkę już przeczytałem, bardzo ciekawa ale i trochę trudna, ale to wszystko tylko na plus 🙂

    Polubienie

  2. To trochę jak z piosenką…”ale to już było…”, a my…właśnie a my? No, Peter z książką nie miało być tak łatwo, trudu estetycznego i intelektualnego nigdy za wiele! 🙂

    Polubienie

  3. O tym właśnie mówiłem… krótkie ale bardzo treściwe i emocjonalne formy, to tygryski lubią najbardziej… a koniec świata tygrysków nie dotyczy, bo my sami w sobie jesteśmy „światowo skończeni”, jeah… 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s