Kozirynek, książka i inne


Święta strzeliły jak z bicza i nie zaliczam ich do kanonu najbardziej przyjaznych. Bywa. Obecny cel, to zamknąć się w męskiej jaskini i przemyśleć życie – nie zbliżać się!!! Po wyjściu z jaskini, może bardziej oświecony i zdystansowany do paru rzeczy zapraszamy na spotkanie autorskie do Kofi&Ti 24 stycznia (czwartek) na godz. 19:30. Co będzie? Zobaczy się! Ale znając Kofi&Ti, nie pozbawimy Cię wrażeń nie tylko estetycznych.

A teraz kilka słów o zmianach w Kozim

– dla niewtajemniczonych Kozimrynku Kwartalniku Kulturalnym.

okładka-Kozirynek-XII-166x300W związku z tym, że Kozi ponownie po dwóch latach wydał swój kolejny oddech, byle jak najświeższy i jak najdłuższy tym razem autorzy raczej powinni się ucieszyć. Zaszły również zmiany w składzie redakcyjnym – na pokład wszedł Paweł Zacharewicz, obecnie zajmujący się w piśmie poezją. Zniknąłem ja, zajmujący na początku redakcją tekstów, później promocją pisma i innymi sprawami. Póki co, służę jeszcze pomocą czy odpowiedziami na pytania autorów i zostaję oczywiście sympatykiem pisma a i pewnie, przy wenie co jakiś czas pojawię się na jego łamach. Na pewno nadal pozostaje w szeregach Konfraterni Kozirynek. Zmiany te, podyktowane zostały prozą życia (sic!), jak również kolejnymi planami życiowymi (tak, tak, czasami społecznie długo się nie da!) Chłopakom życzę jak największych sukcesów i niezmiennych charakterków, które czasami doprowadzają do szału. Ale bez Waszych charakterków nie byłoby pisma i tak bardzo cennych nerwic własnych i autorów. A co! Twórczość, wymaga ciągłego napięcia! Pismo może zdobyć na imprezach promocyjnych – najbliższa ponoć w Lublinie jeszcze w styczniu oraz na stronie Wydawcy, lineczek poniżej.

http://www.rasil.home.pl/kozirynek/index.html

http://www.rasil.home.pl/ (dział księgarnia)

79Teraz moja książeczka. Jest jeszcze do zdobycia u mnie jak również na stronie Wydawcy gdzie można ją zakupić. Pozostało jeszcze ok. 80 egzemplarzy z 200. Przy dobrych wiatrach jak również stanu książek potencjalne spotkania autorskie w Ostrołęce i bardzo możliwe, że w Krakowie  w Piwnicy pod Baranami.

A na razie nie zbliżać się…wrrr!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s