III ANTOLOGIA SERWISu KNOWACZ.PL


o1To trzeci zbiór twórczości członków Serwisu Literackiego KNOWACZ.PL. Na jego łamach przekrój poetycki dorobku twórców, ich zdjęcia, noty biograficzne. Słowo wstępne napisał jeden z poetów antologii – Bolesław Zaja. Projekt okładki – Tomasz Jakubiak. Całość w opracowaniu Krystyny Wajdy, właścicielki koszalińskiej firmy wydawniczej „KryWaj” i Petera, administratora Portalu KNOWACZ.PL. Książka będzie osiągalna w sklepie internetowym na stronie internetowej firmy „KryWaj” – www.krywaj.pl – cytując, parafrazując…dodając.

Autorzy antologii to: Bolesław Zaja, Ewa Korczyńska, Ewa Prusińska, Hubert Suder, Jan Siwmir, Mariusz Bober, Tomasz Jakubiak, Zygmunt Jan Prusiński, Elżbieta Kurowska, Izabela Monika Bill, Henryka Wołoszyk, Marta Gracz, Jerzy Granowski, Michał Witold Gajda, Zbigniew Barteczka, Jurata Bogna Serafińska, Józef Tomoń, Krzysztof Graboń, Sylwester Cybort, Odys Korczyński, Barbara Maria Barteczka, Władysław Ryś, Bolesław Wojciech Brzuchacz, Aleksander Pietraszunas.

Czy zaliczam się do skrajnie emocjonalnych? A jak nazwać kogoś, kto o 3:45 zamiast spać smaruje posta na bloga? Za oknem dobiega świergot ptaków a w domu słychać jedynie wiatraczek laptopa i pracującą w kuchni lodówkę. Na fejsie tłuką się niedobitki co to też spać nie mogą o tej porze. Jeśli jesteś fanem serwisu lub jakiegoś autora (choć w antologii sami zacni), to warto stać się właścicielem tej antologii. A czym jest? Jak dla mnie sposobem na utrwalanie siebie i okazją do przetrwania nieco dłużej na tej planecie, tym bardziej, że antologia ukazuje się w wersji klasycznej. Za swoje skrajności nie przepraszamy zaś na pewno życzymy Ci jak najlepszych wrażeń estetycznych z tej serdecznej lektury. Każda publikacja cieszy, tym bardziej, w czasach kiedy łatwiej wlepić duszę w plastikowe pudełko z plazmą. W antologii dajemy siebie prawdziwych – bez konserwantów i lakieru. Poczujesz nas jak świeże pieczywo podczas śniadania. Możesz nas polubić na wszechogarniającym FB lub po prostu zabrać Nas do siebie!

Patronaty nad publikacją objęła Konfraternia Kozirynek oraz Nestor Czasopismo Artystyczne.

https://www.facebook.com/SkrajnieEmocjonalni

http://www.knowacz.pl/antologia/antologia_0003.htm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s