Książka, rower i pasje!


11/12 maja 2013 (sobota-niedziela)

zapraszamy Cię na rowerowo-literacką wyprawę do Białej Podlaskiej.

plaka_bober_kolorDo Białej z Radzynia wyruszymy 11 maja ok godz. 10:00 (godzina wyjazdu może jeszcze się zmienić). Zaś o 15:00 zawitamy do Biblioteki Pedagogicznej (spotkanie autorskie w Czytelni biblioteki) do której zapraszamy na spotkanie autorskie podczas którego będę opowiadał o swojej najnowszej książce „Rzeczy prozą pisane” jak również o najnowszych współautorskich książkach. Ale również o rowerowej pasji i nie tylko tej!

Pasja to ważna rzecz w życiu, i bez niej nie byłoby tak wielu fantastycznych rzeczy na świecie!

Wydarzenie w bibliotece będzie się odbywało w ramach Tygodnia Bibliotek.

Po spotkaniu gościmy w Białej, nocleg w namiotach lub u znajomych królika. 12 maja podłączamy się do Bialskiego Klubu Rowerowego i wyruszamy na rowerową majówkę! Powrót do Radzynia w niedzielę wieczorem!

Kreatywne spotkanie z książką na rowerze!

Co ma być kreatywne, autor czy jego książka by Cię zainteresowała? Czy może to biblioteka potrzebuje zmienić kierunek jazdy, a i Ty potrzebujesz zmienić swoje skojarzenia związane z tym miejscem? Jak również z tym w jaki inny sposób można korzystać z tego miejsca! Biblioteka nie musi być miejscem w którym znajdujesz tylko regały z książkami! Bo niby dlaczego taka organizacja nie miałby zmieniać swojego charakteru? Osobiście bibliotekę traktuję również jako miejsce realizacji swoich projektów. Biblioteka może być dobrym miejscem do pracy dla wolnych strzelców gdzie pod ręką jest trochę sprzętu biurowego, książki, dostęp do internetu, są stoliki, gdzie można rozłożyć się z własnymi projektami, laptopem czy zatapiając się w dźwiękach ulubionej muzyki słuchając jej z mp3. Dlaczego nie! Dlaczego nie można przyjechać do takiego miejsca na rowerze? Można a nawet trzeba skoro mieszkam w jej pobliżu. Do swojej biblioteki dochodzę w 15 minut, dojeżdżam jeszcze szybciej! Spotkanie autorskie w Bibliotece Pedagogicznej w Białej, zmieniło swój charakter po informacji, iż odbywa się pod hasłem „Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych” a to w ramach już X Tygodni Bibliotek – program promocji czytelnictwa i bibliotek organizowanych przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Tym samym autor, nie będzie już tylko opowiadał w nudny sposób o literaturze i książkach. plChoć to dzięki autorom i ich książkom zdobywamy wiedzę, którą później staramy się wcielać w życie! Książki są nośnikami ciekawych idei! Porozmawiajmy również i o tym! O tym jak idee nas kształtują, jak wpływają na nasze życie i otoczenie. Jak w końcu tworzą kulturę naszego życia i pracy! Bo i może w końcu czytanie stanie się trendy, kiedy autor będzie potrafił przekonać, że to dzięki dobrej lekturze, mógł wykrzesać ze swojego życia znacznie więcej niż mógłby przypuszczać! Spotkanie więc, będzie też o naszych ukrytych twórczych możliwościach, dzięki którym nasz świat staje się coraz bardziej ciekawszym miejscem, choć nie pozbawionym rozlicznych problemów. Bo wiedza może być również niebezpieczna! A jeśli już mamy być kreatywni dzięki wiedzy, którą zdobywamy m.in. w bibliotece, bądźmy konstruktywni i sprawmy by stało się jeszcze więcej fantastycznych rzeczy!

Zapraszamy!

http://www.bialabp.edu.pl/

http://www.rppp.pl/

https://mariuszbober.wordpress.com/ksiazka/

Najnowsze współautorskie książki:

https://mariuszbober.wordpress.com/2013/04/17/jak-napisac-i-wydac-swoja-ksiazke/

https://mariuszbober.wordpress.com/2013/04/12/iii-antologia-serwisu-knowacz-pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s