Rzeczy prozą w TVP Szczecin


Od premiery książki „Rzeczy prozą pisane” już prawie pół roku, ale nie cichną jej echa, ponieważ co jakiś czas publikacja pojawia się to tu to tam. Ostatnio, podczas spotkania autorskiego w Bibliotece Pedagogicznej w Białej Podlaskiej.

Zawsze po 18Ale, takiego pojawienia się jeszcze nie było! Wprawdzie o pojawieniu się w tym miejscu i w tymOkładka przód programie wiadomo było już od jakiegoś czasu to na emisję należało poczekać do 15 maja 2013. A wszystko to, dzięki pomocy życzliwych ludzi. Raz to Marka Polakiewicza, dwa Rafała Podrazy, dzięki któremu książka trafiła na antenę TVP Szczecin i pojawiła się w programie  „Zawsze po 18” – to „popołudniowy program realizowany na żywo od poniedziałku do piątku. Prezentowane są najważniejsze wydarzenia dnia, rozmowy z politykami, spotkania z ciekawymi gośćmi, porady – jak spędzić popołudnie, co przygotować na kolację oraz jak się ubrać na wyjątkowe okazje.” A książka w doborowym towarzystwie obok książki Marcina Szczygielskiego „Kallas”. Książkę prezentuje i omawia Róża Czerniawska Karcz.

Zaś materiał można obejrzeć w tym linku, wejście na antenę 19:05 – proszę o zachowanie cierpliwości podczas…buforowania programu:)

http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-programy/zawsze-po-1800/wideo/150513/11102446

Kallas_Marcin-Szczygielski„Kalina Jędrusik i Violetta Villas – dwie strony tego samego medalu. Obie przerysowane, obie prawdziwe i obie trudne do przełknięcia. Obie unikalne i obie obdarzone iskrą geniuszu. Wyśmiewane, lekceważone, spychane na margines a jednocześnie kochane, cenione, stawiane na piedestałach. Obie przeklęte. Kallas nie jest próbą opowiedzenia ich historii, a zaledwie opisem pięciu epizodów z ich życia.” Więcej tu:

http://merlin.pl/Kallas_Marcin-Szczygielski/browse/product/1,1176453.html?gclid=CK6b9P-_m7cCFYWN3godGUIAoA

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Szczygielski

http://rafalpodraza.pl/

Foto zajawka programu: www.tvp.pl

34

51

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s