ROWEROWY RAJD SZLAKIEM KLEEBERCZYKÓW


Szlakiem Kleeberczyków - KopiaTermin 7-8-9 czerwca

W programie* wydarzenia m.in.:

7-8 czerwca – zwiedzanie Radzynia, kwaterowanie tych, którzy do Radzynia przyjadą już w piątek (7 czerwca) godz.18-20. Wieczorne atrakcje w Radzyniu.

8 czerwca – wyjazd do Kocka (ok godz. 10 -11 z Placu Wolności) – zwiedzanie Kocka i Muzeum w Kocku, oraz okolic m.in. Adamów, Serokomla, Wola Gułowska, Wojcieszków, powrót wieczorem (trasa ok 89 km), i wieczorne atrakcje w Radzyniu. Trasa może jeszcze się zmienić. Wstęp do muzeum ok 2-3 zł od osoby. Godzina powrotu do Radzynia do ustalenia, wieczorne atrakcje w Radzyniu, oraz potencjalna rowerowa parada ulicami miasta oraz ścieżką rowerową „Bulwarem nad Białką”. W planach ognisko.

9 czerwca – koniec wydarzenia, lub dodatkowa atrakcja wyjazd do Rezerwatu Jata, na obchody 80-lecia tegoż rezerwatu. W godz. 10-12, istnieje możliwość zwiedzenia wystawy „W gruncie rzeczy” – wystawa archeologiczna wielu eksponatów m.in. z Białej Podlaskiej oraz w tym samym miejscu będzie się odbywała Giełda Kolekcjonerska Klubu Kolekcjonerskiego „Niedźwiadek” – miejsce Radzyńska Izba Regionalna w pałacu Potockich – wstęp wolny.

Uwaga dla uczestników rajdu. Wyżywienie podczas rajdu we własnym zakresie. Nie prowadzimy również zapisów na rajd jak również wpisowego. Prosimy kluby, by na dwa-trzy dni przed rajdem zgłosiły nam  potencjalną liczbę chętnych osób jakie przyjadą do Radzynia.

Baza logistyczno-noclegowa będzie się mieściła w budynku Zespołu Szkół Zawodowych, obecnie min. Młodzieżowe Biuro Pracy – róg ulicy Jana Pawła II oraz Ul. Armii Krajowej – zobacz miejsce na http://maps.google.com/ – w obiekcie będzie dostępne WC, oraz jeden natrysk. Na pewno należy zabrać ze sobą śpiwory i karimaty. Istnieje szansa, że do dodatkowej dyspozycji będą materace.

Baza logistyczno-noclegowa

Jeśli masz pytania:

Osoby do kontaktu i odpowiedzialne za obiekt:

Mariusz Bober: bober.mariusz@wp.pl, 503 548 935

Mariusz Pawelec: 693 614 651

logo RR

Organizator główny wydarzenia: ROWEROWY RADZYŃ

www.facebook.com/RowerowyRadzyn

*Organizator zastrzega sobie drobne zmiany w programie wydarzenia, również uzależnione od panujących warunków atmosferycznych.

Bazę gastronomiczną i nie tylko w Radzyniu znajdziecie na stronie:

http://www.krainaserdecznosci.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s