World Cafe w Yerbaciarni Tererere


2Yerbaciarnia Tererere, to takie miejsce, w którym odbywa się bardzo pozytywne wrzenie od argentyńskiego tanga, po Integral Cafe, po yerbę, i wszelakiego rodzaju spotkania rozwojowe.

Wszystkim rządzi Dorota Wieczorek, byłem, widziałem, wiem, i na pewno można śmiało polecić to miejsce a mieści się w Centrum Warszawy na ul. Bartoszewicza 11. Znajdziecie Tererere również na FB.

Nie jest to tylko rekomendacja miejsca i samej yerby, ale również i szczególnie tego, co się tam dzieje! To zdecydowanie miejsce dla ludzi, którzy przejmują się swoim rozwojem i z całych sił ciągną do góry, widoki zwykle są piękne. Chcą spotykać ludzi do siebie podobnych, takich, którzy poprzez swoje życie i swoje dokonania inspirują nas do podejmowania rozwojowego trudu. To miejsce dla tych, którzy oczekują czegoś znacznie więcej poza siorbaniem w siebie napoi wszelakich.

Zamierzamy poszerzyć pole działania tego miejsca i w stosownym czasie zaprezentujemy Ci bardzo ciekawy program. Ja zaś ze swojej strony już dzisiaj zapowiadam spotkania w ramach Laboratorium Twórczej Kariery, 3czyli będziemy tworzyć przyjazną przestrzeń do twórczych spotkań, przestrzeń do twórczej pracy w której Ty, będziesz mógł ładować swoje akumulatory i jeśli zechcesz pracować nad swoim antykarierowym brandem. Zawsze marzyłem o miejscach, w których praca stanie się przyjemnością a ludzie tam przebywający będą gejzerami pozytywnej energii. Obecny świat jest bardzo dynamiczny, świat pracy i kariery również. Od lat u mnie nic się nie zmienia w temacie tego, by praca była połączeniem pasji i talentów zaś koncepcje Ricka Jarowa, tego od antykariery, wycisnęły bardzo silne piętno. Po latach, można powiedzieć, zaczynają się wykluwać konkrety, bo to nie tylko same spotkania dla spotkań a bardzo rozległy projekt, którego szczegóły lub większe fragmenty poznasz podczas właśnie takich spotkań. Zaś na mapie Warszawy przybędzie miejsce w stylu open space, gdzie ludzie popijając yerbę będą mogli przychodzić i w przemiłej atmosferze pracować nad swoimi projektami czy uczestniczyć w tym, co wkrótce Ci zaproponujemy jak również w tym, co już się tam dzieje. Dlaczego Warszawa? To tylko jeden z punktów na tej drodze, a że Yerbaciarnia Tererere jest przyjazną przystanią na tego typu eksperymenty zaczynamy naszą przygodę właśnie tam! A jak odzew na nasze propozycje będzie duży, rozłożymy nasze skrzydła jeszcze bardziej! Do miłego spotkania już lada chwila!1

http://www.yerbaciarnia-terere.pl/

http://www.integralcafe.pl/

http://opener.com.pl/

https://mariuszbober.wordpress.com/warsztat-polihistora/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s