Centrum Motywacji Innowacji Badań


head_logoMiło nam poinformować, że rozpoczęliśmy oficjalną współpracę z Centrum Motywacji Innowacji Badań z siedzibą w Dęblinie, pod kierownictwem dr Dagmary Jarosz. Współpraca będzie uzupełnieniem działalności Polihistora, jak również realizacją postulatu o współpracy z jednostkami edukacyjno-badawczymi.

Misja C-MIB zamyka się w powiedzeniu:

Myśl jest energią – zamienną w decyzje, planowanie, cele, zadania, działania. Skutkiem naszych myśli są nasze czyny. Niech czyny określają nasze człowieczeństwo i społeczeństwo.

Misja C-MIB określa 4 główne kierunki działań:

Podejmowanie działań motywujących, inspirujących, innowacyjnych aby pokazać światu ludzi, którym się udało podźwignąć z trudnych sytuacji życiowo-zawodowych i osiągnąć sukces, a tym, którzy nie umieją sobie poradzić – pomoc w nauczaniu i podejmowaniu właściwych kroków. Promowanie ich celem wskazania przykładów do naśladowania.

Poszukiwanie i budowanie wartości w naszym społeczeństwie poprzez tworzenie społeczności mądrej, świadomej, odpowiedzialnej i zdrowej, tj. takiej, która potrafi odnaleźć się w globalizacji, cywilizacji cyfrowej i zmian społecznych. Działania na rzecz przekazania zdobytej wiedzy następnym pokoleniom. Prowadzenie badań naukowych celem określenia skali zjawisk w społecznościach objętych działaniami C-MIB.

 Centrum MIB

ul. Kościuszki 8
08-530 Dęblin

e-mail: biuro.cmib@op.pl
tel. (+48) 600-376-098

Więcej znajduje się na stronie C-MIB

http://c-mib.justwww.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s