Wykłady i warsztaty twórczej kariery w Lublinie


Poniżej podajemy więcej informacji nt potencjalnych wykładów i warsztatów twórczej kariery w Lublinie.

BANNER

Wykład otwarty (wstęp wolny) nt twórczej kariery dla Unlimited Group Polska w Lublinie odbędzie 6 marca w czwartek o godz.18:00 2014.

Warsztat odbędzie się w terminie nieco późniejszym – orientacyjny koszt warsztatu jednodniowego 150-200 zł.

Info i zapisy:

533 993 337 – główny sekretariat

biuro@unlimitedgroup.pl

Pytania dotyczące strony merytorycznej:

bober.mariusz@wp.pl

+48 503 548 935

Miejsce: ul. Lotnicza 3.

Mapka dojazdu tu: http://www.unlimitedgroup.pl/kontakt/mapa-dojazdu.html

Poniżej więcej informacji nt spotkania otwartego:

Nasza misja

Tworzyć warunki i propagować metody, które jednostkom i organizacjom pozwolą budować miejsca pracy i ścieżki kariery, które staną się przyjaznym środowiskiem do ich rozwoju. Dzięki temu ludzie będą mogli wykonywać pracę zgodną z ich pasjami. Kultura pracy według tych metod pozwoli zarabiać pieniądze, dzięki rozwijaniu i wykorzystaniu w swojej pracy pasji i talentów przynosząc satysfakcję i zadowolenie.

Według Leona Battisty Alberti 

POLIHISTOR to człowiek, który potrafi dokonać wszystkiego, na co przyjdzie mu ochota.

„Jak zbudować swoją karierę w oparciu o pasje”

prelekcja dla Unlimited Group Polska

Baner-wykład

Z pewnością niejednokrotnie myślałeś, jakby to było, gdyby moja praca, kariera opierały się na tym co lubię robić i jakby to było, gdyby taka praca zapewniała mi utrzymanie. Wiele osób, które osiągnęły w życiu duże sukcesy, chociażby Steve Jobs, powtarzają, że trzeba mieć pasję i konsekwentnie dążyć do celu. Dzięki temu spotkaniu otrzymasz cenne wskazówki – zero teorii! Prowadzący to spotkanie poza testowaniem różnych koncepcji związanych z tą dziedziną jest przede wszystkim praktykiem legitymującym się wieloma osiągnięciami na tym polu. Jest ciągle w drodze, ale już dzisiaj chętnie podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem.

Przyjdź, posłuchaj, włącz się do dyskusji, podziel się swoimi doświadczeniami, zadawaj wnikliwe pytania i nie wahaj się wybrać na warsztat twórczej kariery.

Główne zagadnienia:

 • Wstęp. Kim jestem. Nasza misja. Kto albo co to jest ten Polihistor
 • Czym jest kariera polihistorowa
 • Skąd się wzięły pojęcia antykariery, alterkariery, alchemii kariery, czy polihistorowej kariery
 • dr Rick Jarow – źródła
 • Koncepcja „DWYL” (do work you love) – plusy i minusy
 • Prezentacja projektu The Polihistor Project
 • Prezentacja warsztatu twórczej kariery
 • Dyskusja
 • Zaproszenie na warsztat
 • Rozmowy kuluarowe

Cele prelekcji:

 • Budowanie świadomego projektowania swojej ścieżki kariery
 • Wskazanie na alternatywne ścieżki karier
 • Wzbudzenie procesów dotyczących weryfikacji swoich wyborów zawodowych
 • Pobudzenie myślenia niekonwencjonalnego
 • Budowanie wewnętrznej motywacji do działania

Korzyści z udziału w prelekcji:

Jedną z najbardziej istotnych korzyści dla uczestników prelekcji ma być pobudzenie świadomości do przyjrzenia się  wyborom zawodowym oraz potencjalna ich weryfikacja. To może być początkiem głębokiego procesu dalszego rozwoju w już wybranej ścieżce kariery lub nawet istotna zmiana w dokonanych wyborach realizacji zawodowej.

 Wprowadzenie:

Dzisiejszy dynamiczny świat proponuje nam niemal nieskończoną liczbę kombinacji jeśli chodzi o sposób na życie ale i sposobów na to, w jaki sposób będziemy się realizować zawodowo. Z jednej strony możesz realizować się zawodowo w korporacjach z drugiej, do czego masz zupełne prawo, realizować się w alternatywnych formach aktywności zawodowej. Ostatecznie, poza koniecznością zarabiania na życie, każdy z nas zostanie skonfrontowany z fundamentalnymi pytaniami, które będą się obracały wokół tego, czy moja praca, kariera mają sens. Czy drabina po której się wspinam, jest przystawiona do właściwego muru. I chyba jedno z najbardziej istotnych, czy realizując wyśrubowane plany sprzedaży jestem po prostu zadowolonym człowiekiem. Jeśli w którymkolwiek pytaniu zabrzmi fałszywa nuta koniecznie zatrzymaj się na chwile i zweryfikuj swoje zawodowe wybory.

 Forma prelekcji:

Będzie to dynamiczna forma prelekcji bazującą na słynnych konferencjach TED Talks z udziałem wybitnych osobistości świata – TED Ideas Worth Spreading www.ted.com

 Grupa docelowa:

Prelekcja dedykowana jest dla wszystkich, którzy zainteresowani są przebudową swojej ścieżki kariery/pracy wykorzystując paletę swoich pasji i talentów. Dedykowana jest również dla studentów, którzy obecnie kontynuują naukę jak również dla tych, którzy zbliżają się do wejścia na rynek pracy.

 Czas: ok. 3 h

 Formuła:

– prelekcja

– mini ćwiczenia

– mini dyskusja

– powyższe uzależnione od sytuacji i dynamiki spotkania

 Prowadzący:

MBMariusz Bober – coach twórczej kariery, redaktor, twórca. Pedagog ze specjalizacją psychopedagogika pracy i doradztwa zawodowego. Specjalizuje się w dziedzinie budowania twórczych karier na bazie pasji i talentów w oparciu o metody dr Ricka Jarowa. Zarządzaniu i integrowaniu kapitału kulturowego społeczności lokalnych, animator kultury. Współpracuje z organizacjami NGO. Interesuje go teoria kapitału kreatywnego i wielokierunkowego rozwoju jednostki i organizacji (polihistoria). Techniki uczenia się. Rozwój zdolności twórczych. Motywacja. Przywództwo. Twórca Polihistora Domu Twórczej Kariery.

Uczestnik treningu „Przełamywanie barier” prowadzonego przez Michaela Ugri trenera Anthony Robbins Results Partnerships oraz dr Ricka Jarowa twórcy koncepcji antykariery (twórczej kariery) i wielu innych.

Członek leksykonu osobistości szwajcarskiego wydawnictwa “Hubners Who is Who” z siedzibą w Szwajcarii. Pasjonuje go improwizacja fortepianowa oraz uwielbia długie wyjazdy rowerowe – współprowadzi grupę rowerową Rowerowy Radzyń i Radzyń Biega.

Warsztat dwudniowy również w Lublinie odbędzie się 26-27 kwietnia (sobota-niedziela) 2014 na ul. Orlej. Limit miejsc do 15 osób. Orientacyjny koszt warsztatu dwudniowego ok. 350 zł. Obowiązywały będą zaliczki ok. 100 zł. Konkretny program i dane kontaktowe do zapisów podamy również wkrótce.

https://mariuszbober.wordpress.com/2014/02/08/wkrotce-tworcza-kariera-w-lublinie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s