Zapisz się na uczestnicy.pl


unnamedLubię, kiedy ludzie ludziom wymyślają dobre rozwiązania, które cieszą i oko i umysł, a szczególnie pomagają laikom, no prawie laikom:), poruszanie się po świecie komputerów i internetu. 

Bodaj to trafić na proste i praktyczne narzędzia, które ułatwiają Ci robotę! Kilkanaście dni temu Grzegorz Turniak, przesłał informacje o organizowanym wydarzeniu, patrzę, oglądam – ciekawe myślę, samo wydarzenie to jedno, a drugie, narzędzie do organizacji tych wydarzeń!

I tym oto sposobem trafiłem na  http://www.uczestnicy.pl/!

Na początku dogłębna analiza strony, wymiana maili z CEO Jakubem Tabędzkim, otwarty i chętny człowiek by pomóc w razie problemów technicznych, nie zapominając o zespole z którym zarywał noce by zaproponować nam, organizatorom bardzo fajne narzędzie! Sam sposób w jaki mówią o sobie, od razu sprawił, że przekonało mnie do tego, że pod drugiej stronie są ludzie, którzy pracowali i nadal pracują nad fajnym projektem i dlatego ze spokojem sumienia ich polecam!

A teraz koniecznie wypróbuj i Ty! 🙂 To naprawdę praktyczne narzędzie. O warunkach korzystania przeczytasz bezpośrednio na podanej stronie.

P.S. A jak się wszystkim spodoba to narzędzie, to inżynierowie projektu nie nadążą odpisywać na maile i  odbierać telefonów, czego im życzę! 🙂

http://www.uczestnicy.pl/event/jak-zbudowac-swoja-kariere-w-oparciu-o-pasje—bezplatny-wyklad

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s