„Malachej-Angieły-Aniołowie”i Wiktoria Trynkiewicz


czyli „MIŁOŚCI CZTERY KĄTY” – ŚWIATA CZTERY STRONY – koncert miłosnych szlagierów i muzyki żydowskiej.

12 04 2014 r

godz 18:00

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie
ul Dolna Panny Marii 3

WSTĘP WOLNY!!!

Wiktoria Trynkiewicz z towarzyszeniem zespołu

„MALACHEJ-ANGIEŁY-ANIOŁOWIE”
w składzie:
Andrzej Samborski
Mikołaj Naum
Jacek Szpunar

————————

WIKTORIA TRYNKIEWICZ

Gwiazda wieczoru. Dawniej śpiewała z legendarną grupą „Wanda i Banda”. Do roku 2011 była związana z zespołem muzyki klezmerskiej i bałkańskiej „Berberys”. Wokalistka, aktorka i tancerka Gliwickiego Teatru Muzycznego (2009-2012). Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych (m. in. Szansy na Sukces, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Hiszpańskiej).

„MALACHEJ-ANGIEŁY-ANIOŁOWIE”:

ANDRZEJ SAMBORSKI – studiował psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, wiedzę o teatrze w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Aktualnie: pracownik socjalny, recenzent Kwartalnika Literackiego „Wyspa”, krytyk i tłumacz poezji, twórca krótkich form literackich, aktor Teatru Pierwszego Kontaktu, animator imprez dla dzieci, śpiewający klezmer. Wraz z zespołem „Chojzes Klezmorim” był laureatem II nagrody w VIII Konkursie Muzyki Folkowej Polskiego Radia „Nowa Tradycja” oraz III nagrody w festiwalu Peter-Rohland-Singewettstreit w Burgwaldeck jako solista.

MIKOŁAJ NAUM – jest akompaniatorem i kierownikiem kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej. Opracowuje i aranżuje utwory muzyczne. Akordeonista i znakomity klawiszowiec. W latach 1974-1990 muzyk w Filharmonii w Równem oraz w zespołach instrumentalnych o charakterze rozrywkowym i ludowym. Wielbiciel jazzu, muzyki klasycznej a także pieśni i ballad Włodzimierza Wysockiego.

JACEK SZPUNAR  – multiinstrumentalista, grający na: skrzypcach, klarnecie, saksofonie, akordeonie, instrumentach klawiszowych. Akompaniuje Zespołowi Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego. Współpracuje również z Lubelską Kapelą Miejską „Baszta”. Jest absolwentem Wydziału Artystycznego UMCS.

 ORGANIZATORZY:

 

-WOJEWÓDZKI OŚRODEK KULTURY W LULBINIE
-D’ARIA GALICKA
-ANNA MARIA WOŹNIAK GALERIA AMW

http://galeria-amw.blogspot.com/2014/03/malachej-angiey-anioowiei-wiktoria.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s