Obiekty na bazie kopuł


1

Wycieczka nad Zalew Zemborzycki w Lublinie dostarczyła ciekawego odkrycia. Otóż nad samym jego brzegiem, znajduje się ciekawy obiekt gastronomiczny na bazie kopuły.

Kształtem, może przypominać grzybka, jakie często znajdujemy w lesie. Ale!

Każdy, kto bacznie obserwuje architekturę na pewno bardziej spotyka się z obiektami prostopadłościennymi niż np., kopułami. Na pewno jednak każda odmienna budowla przykuwa uwagę.

Takie obiekty jak na zdjęciu sprawdzają się m.in. jako obiekty gastronomiczne, małe sklepy, kwiaciarnie czy…no właśnie. Do jakiego innego celu można wykorzystać taki obiekt?

Tego typu obiekty buduje wyspecjalizowana firma „Empiro”. Nt specyfikacji technicznej obiektów można poczytać na stronie producenta.

Jak czytamy:

Wiele inwestycji wymaga stałej lokalizacji i poprzez to stają się drogie i mało atrakcyjne. Dziś liczą się rozwiązania z konstrukcji mobilnych, dzięki którym Twoja inwestycja nie musi być na trwale związana z podłożem i dowolnie można zmieniać jej położenie w zależności od potrzeb. Mamy taką propozycję, która jest bezkonkurencyjna i niezwykle funkcjonalna a zarazem niepowtarzalna pod każdym względem.

3

http://www.empiro.pl/pl/dlaczego-empiro

Dwie wersje obiektu 9 m (powierzchnia 63,6 m2 wysokość w szczycie 4,67 m) i 12 m (średnica zewnętrzna) (powierzchnia: 119,3 m2 wysokość w szczycie: 4,67 m), dla kreatywnych może być sporym polem do popisu w jaki inny sposób wykorzystać takie obiekty.

http://www.empiro.pl/pl/wyposazenie-dodatkowe

Źródło info i foto:http://www.empiro.pl/

https://www.facebook.com/EmpiroPavilions

2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s