Festyn Pasje Ludzi już 15 czerwca!


Festyn Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych to znakomita okazja by spotkać się z ludźmi podobnymi do nas! Tą szczególną rzeczą, która łączy nas Wszystkich jest: PASJA! Czyli zamiłowanie do czegoś, co nas interesuje, pociąga co chcemy robić mimo wszystko i często wbrew temu co mówią nt inni.

11

A czy Ty masz już swoją pasję?

Wszystko to co robimy również wynika z tego, że posiadamy określone pasje i dlatego podejmujemy się przeróżnych inicjatyw: organizujemy koncerty, spotkania autorskie, warsztaty, konferencje,  panele, wystawy, gramy, śpiewamy, biegamy, jeździmy na rowerze, na koniu, malujemy, fotografujemy, piszemy i wiele innych.

Robimy to, bo to lubimy. Bo sprawia nam to frajdę i poprzez to zapalamy Ciebie do tego byś i Ty odkrywał w sobie swoje pasje.

Może zadasz pytanie, to gdzie tą pasję można odkryć? Tak się składa, że szkoła tego nie uczy zaś pojawienie się pasji w życiu to często przypadkowy zbieg okoliczności i często odbywa się to na tzw. „wariata”.

Pomyśl, co by się stało gdyby ktoś wyposażył Cię w określoną wiedzę nt odkrywania i rozwijania swojej pasji? Gdzie mógłbyś być dzisiaj? Kto wie, może Twoja pasja dzisiaj byłaby Twoją wymarzoną pracą!  W tym miejscu mam przyjemność zaprezentować Ci autorski projekt pod nazwą Polihistor Dom Twórczej Kariery oraz autorski program rozwijania pasji i talentów. Podczas Festynu będziesz miał okazję zupełnie bezpłatnie porozmawiać  ze mną (Mariusz Bober) nt rozwoju swoich pasji, jak również  zapisać się na warsztaty twórczej kariery, które będą miały miejsce w Galerii Gala na ul. Fabrycznej.

Wraz ze mną będą się prezentowały Anna Maria Woźniak Galeria AMW (poetka, malarka, animatorka kultury) i D’Aria Galicka (poetka, animatorka kultury). Zaprezentują wydarzenia, które organizują m.in. w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie, w Galerii Restauracji Jezuicka, Galerii Gala i innych miejscach m.in.: koncerty, spotkania autorskie, warsztaty, konferencje,  panele, wystawy. Będzie można zobaczyć galerię zdjęć z tych wydarzeń, oraz  Związek Kozaków w Polsce (СОЮЗ КАЗАКОВ В ПОЛЬШЕ).

Festyn Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych pokazuje nam jak wielki tkwi w nas potencjał i jak wiele jest w nas różnorodności!

A 15 czerwca 2014 widzimy się na Placu Litewskim w Lublinie!

Szukajcie naszego stoiska wraz z…Kozakami w okolicach fontanny oraz wydziału politologii  UMCS! Zaprezentujemy Wam wielką tablicę pełną zdjęć z inicjatyw, których się podejmujemy!

https://mariuszbober.wordpress.com/2014/06/03/festyn-pasje-ludzi-pozytywnie-zakreconych/ – tu program szczegółowy całego festynu!

…………………………………

Organizatorzy stoiska:

Anna Maria Woźniak
Galeria AMW
kontakt@galeria-amw.pl
http://www.galeria-amw.pl

Kopia baner www anna maria

 

 

 

……………………………….

D’Aria Galicka

……………………………….

Mariusz Bober
Polihistor Dom Twórczej Kariery
+48 503 548 935
bober.mariusz@wp.pl
http://www.mariuszbober.wordpress.com

log pol łuk

 

 

 

…………………………………..

Miejsce warsztatów:

Galeria Gala
ul.Fabryczna 2
http://www.gala.com.pl

gal

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s