Koncert Wiktorii Trynkiewicz i zespołu Malachej-Angieły-Aniołowie


 

Koncert miłosnych szlagierów i muzyki żydowskiej
Wiktoria Trynkiewicz z towarzyszeniem zespołu”MALACHEJ-ANGIEŁY-ANIOŁOWIE”
w składzie:
Andrzej Samborski
Mikołaj Naum
Jacek Szpunar

GALA plakat

—————————————

WIKTORIA TRYNKIEWICZ

Gwiazda wieczoru.
Dawniej śpiewała z legendarną grupą „Wanda i Banda”. Do roku 2011 była związana z zespołem muzyki klezmerskiej i bałkańskiej „Berberys”. Wokalistka, aktorka i tancerka Gliwickiego Teatru Muzycznego (2009-2012).
Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych (m. in., Szansy na Sukces, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Hiszpańskiej).

„MALACHEJ-ANGIEŁY-ANIOŁOWIE”:

ANDRZEJ SAMBORSKI studiował psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, wiedzę o teatrze w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie.


Aktualnie: pracownik socjalny, recenzent Kwartalnika Literackiego „Wyspa”, krytyk i tłumacz poezji, twórca krótkich form literackich, aktor Teatru Pierwszego Kontaktu, animator imprez dla dzieci, śpiewający klezmer. Wraz z zespołem „Chojzes Klezmorim” był laureatem II nagrody w VIII Konkursie Muzyki Folkowej Polskiego Radia „Nowa Tradycja” oraz III nagrody w festiwalu Peter-Rohland-Singewettstreit w Burgwaldeck jako solista.

MIKOŁAJ NAUM jest akompaniatorem i kierownikiem kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej. Opracowuje i aranżuje utwory muzyczne. 

Akordeonista i znakomity klawiszowiec. W latach 1974-1990 muzyk w Filharmonii w Równem oraz w zespołach instrumentalnych o charakterze rozrywkowym i ludowym. Wielbiciel jazzu, muzyki klasycznej a także pieśni i ballad Włodzimierza Wysockiego.

JACEK SZPUNAR. Multiinstrumentalista, grający na: skrzypcach, klarnecie, saksofonie, akordeonie, instrumentach klawiszowych.


Akompaniuje Zespołowi Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego. Współpracuje również z Lubelską Kapelą Miejską „Baszta”. Jest absolwentem Wydziału Artystycznego UMCS.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s