Święta Bożego Narodzenia 2014?


Coraz mniej czuję święta i nie lubię udawać. W dzieciństwie było inaczej. Z biegiem lat coś ze mnie uleciało, a na wszelkie kwestie wyznaniowo-religijne z każdym rokiem reaguję coraz większą alergią. Coraz trudniej jest mi odnaleźć coś co jest prawdziwe i promieniuje radością. Biorąc pod uwagę, że mamy raczej w tym okresie bardziej ze świętem handlu to człowiek nawet nie ma do końca pewności co i czy coś w ogóle w tym Betlejem się wydarzyło. Pozostaje tylko wiara i domysły bo prawda pełna zakrętów. 

2Nie da się jednak ukryć, że lubię zapach choinki i stare przeboje, bez których ten czas byłby pusty. Te święta  będą raczej wiosenne, nie będą potrzebne rękawiczki ani czapki. Jedno z tych zdjęć przypomina mi klimat w moim rodzinnym domu. Ale…od ponad roku u mnie duże zmiany…od ponad roku tworzymy zręby nowej Rodziny plus…kot. Ma na imię Mrałek. Pomyślałem, to nasze i tylko nasze i wara od naszych poglądów, serc i dusz! W tym „wara” jest nasz świat, nasza wolność i poglądy. Nasza własna prawda, do której nic nikomu. Wszystkim instytucjom i prorokom.

Tak od siebie, życzę Ci wolności od wszelkich dogmatów, jasności w oczach i wiary w to, że w tym ludzkim cyrku, gdzieś na pewno kiedyś odnajdziesz swoją prawdę i swoją drogę. Życzę Cię też odwagi do kroczenia własną drogą – z jednej strony to przywilej z drugiej, odpowiedzialność.

Wkrótce również i Nowy 2015 Rok, który zapowiada się znaczniej intensywniej. Wkrótce nowe wiadomości na blogu. A za rok 2014 już dzisiaj Ci dziękuję. Dziękuję też mojej Rodzinie Annie Mari i naszemu Kotu Mrałkowi, zawsze czule budzi nas o poranku. Takie to słodkie i prawdzie. Upodobał sobie leżakowanie pod choinką. To jest dopiero szopka! 🙂

Wszystkiego co jest pełne pasji i ognia w sercu!

Życzenia Św 2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Aniołkowo” (KLANZA) w ramach Festiwalu Bożego Narodzenia w Lublinie

3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s