Zmiany na blogu


cms Drogi Czytelniku!

Jesteśmy ze sobą już od ponad 4 lat i 4 miesięce i w ciągu tego czasu wydarzyło się bardzo dużo, tyleż samo pojawiło się treści na tym blogu. Z perspektywy czasu wiele bym w nich zmienił, na co innego położył nacisk. Interesująca jest natomiast lektura statystyk tego bloga! Zgadnijcie co miało największą poczytność!

Uwaga! Kopia listy tzw. samobójców w III i IV RP! Tego się nie spodziewałem!

Lektura statystyk skłoniła do kilku refleksji, zweryfikowała pewne poglądy, ale też i ucieszyła, ponieważ treści dotyczące projektu Domu Twórczej Kariery Polihistor cieszą się bardzo wysokim zainteresowaniem, o co szczególnie chodziło autorowi tego bloga. Sytuacja zmieniła się jeszcze bardziej, kiedy 12 czerwca 2015 pojawił się pomysł Domu Twórczej Pracy w Siedliszczu stając się czymś bardzo dotykalnym w opozycji do studyjnego ciągle projektu Domu Twórczej Kariery Polihistor.

https://mariuszbober.wordpress.com/dom-tworczej-pracy/

Z racji tych okoliczności pewne treści i aktywności stają się mniej aktualne. Inne się zwijają, zniknęło kilka zakładek, inne zwinęły się w jedną zakładkę. Bez trudu się zorientujesz w zmianach. I prawdopodobnie to jeszcze nie koniec. Sam Dom Twórczej Pracy, staje się bardzo silnym punktem centralnym, ponieważ w pewnym sensie jest sporym sprawdzianem dlatego, co może być dalej. DTP, to nasz wspólny trud, a i fascynacja z Anną Marią Woźniak. Mam taką nadzięję, że również dla Ciebie będzie to bardzo ciekawy etap i już znacznie bardziej namacalny!

Dziękuję za poświęcany czas i za to, że tutaj zaglądasz!

Pozdrawiam

Mariusz Bober „Polihistor”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s