AVENTYbike – przyszłość bez benzyny


1

Z przyjemnością zamieszczam na blogu wpis nt naszego rodzimego projektu pod nazwą AVENTYbike. A rzecz dotyczy polskich velomobili! W linku na samym dole znajdziecie więcej nt temat, szczególnie jeśli nic jeszcze nie wiecie o velomobilach! Poniżej materiał jaki dzisiaj otrzymałem na skrzynkę mailową od Kamila Różańskiego! Czytajcie i udostępniajcie by projekt jak najszybciej wszedł do produkcji seryjnej! Już zgłaszam się do testowania tego pojazdu!


Dwa lata temu zaczęła się historia AVENTYbike innowacyjnego, hybrydowego pojazdu, napędzanego energią elektryczną i siłą nóg kierowcy. Twórcą elektrycznego roweru, wzorowanego na samochodach sportowych jest Kamil Różański.

AVENTYbike ma swój początek w miłości do szybkich aut i dobrych rowerów, a dzięki swojej wyjątkowości i unikalności nie wpisuje się w żadną kategorię motoryzacyjną. Mimo to, projekt zyskał akceptację i zainteresował organizatorów targów Motorshow Poznań, na których, wedle wszelkich przewidywań, będzie miał swoją premierę, w marcu 2016.

Karoserie do tego typu pojazdów były już produkowane w Polsce, ale zamawiającym były zagraniczne firmy. Warto zauważyć, że AVENTYbike jest polskim projektem, powstającym przy udziale krajowych producentów. Na obecnym etapie wykańczany jest lakier na karoserii, a już niedługo AVENTYbike ma stanąć na trzech kołach. Aby to się udało konieczne jest wsparcie sponsorów, których usilne poszukiwania wciąż trwają. Patronat dla projektu pozwoli na ukończenie prototypu i rozpoczęcie produkcji na większą
skalę.

Szczegóły produkcji, oraz najświeższe wiadomości zza kulis AVENTYbike znajdziecie na Facebooku:”


https://www.facebook.com/aventybike

https://mariuszbober.wordpress.com/velomobile/


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s