Drodzy Goście DTP!


bez tytułu 3

To kolejny dzień z życia DTP. Od chwili kiedy wystartowaliśmy 12 czerwca, wydarzyło się wiele, i wiele zmieniło się w naszym otoczeniu.
Jak się pewnie domyślasz, to ogrom pracy, którą wykonujemy każdego dnia by DTP nabierało blasku, a Twój pobyt u nas był coraz bardziej komfortowy!

Jesteśmy mile zaskoczeni, ponieważ na pomysł DTP, chóralnie, reagujecie bardzo pozytywnie i w zasadzie, „walicie” do nas drzwiami i oknami! To przemiłe móc gościć tak wiele ciekawych osób! To ubogaca nas wzajemnie! Do dzisiaj to już 45 niezwykle ciekawych osobowości! Nie ma tygodnia by kogoś z Was u nas nie było, i ciągle pojawiają się nowe osoby! Fama o przyjaznej przystani w DTP rozchodzi się lotem błyskawicy a my nadspodziewanie, załatwiliśmy sobie całkiem ciekawy sposób i na życie i ciekawe zajęcie! To dzięki Waszemu zainteresowaniu!

Kiedyś też trzeba odpocząć czy posprzątać dom, pograbić liście, przygotować drewno na ognisko, pomalować ściany, zrobić zakupy, zaplanować kolejne działania, czy pochylić się nad koniecznymi pracami przy domu.

Będzie nam bardzo miło, kiedy pomożecie nam zrównoważyć wkładany przez nas wysiłek, w końcu jest nas tylko dwoje, i w ramach swojego pobytu możecie się odwdzięczyć na wiele różnych sposobów. Będziecie mieli również poczucie, że to miejsce rozwija się wraz z Waszą obecnością u nas, a my nie padniemy na twarz, bo po prostu mamy ograniczone możliwości przyjmowania takiego morza tak zacnych Gości.

Jak to w każdym w domu, a już na pewno w takim domu jak DTP, jest wiele przeróżnych potrzeb czy działań, które na bieżąco trzeba wykonywać czy zaspokajać. Zaspokajamy, DTP istnieje, niezaspakajmy, DTP nie rozwija się. To unikalne przedsięwzięcie, które warto wspierać.

Każdy z nas ma różne możliwości, a my, chcemy tworzyć miejsce, które będzie Ci pozwalało na różne formy odwdzięczenia się. Skończyła się gotówka? Przyjechałeś stopem i chcesz odpocząć, dzień, dwa…? Żaden kłopot! Wystarczy, że w ramach swojego pobytu pomożesz nam w drobnych pracach przy domu, albo zrobisz konfigurację routera, bo akurat na tym się nie znamy. Robimy ognisko, a Ty akurat możesz, zrób większe zakupy, albo masz auto, zabierz znajomych. Zobaczyłeś, że skończył się płyn do mycia naczyń, a my w ferworze walki nie zauważyliśmy tego, zròb dobry uczynek i go wyczaruj, wszyscy od razu zobaczą, że naczynia lśnią! Chociaż nie oto nam chodzi byśmy w szafce mieli samą górę Ludwików! 🙂 Zależy nam na stworzeniu zrównoważonego uczestnictwa, i bycia świadomym tego, ile pracy należy włożyć w organizację każdego spotkania, a jeśli spotakań będzie coraz więcej, to ho ho!

Ludzie i ich zasoby to bogactwo w przeróżnej formie! Zrównoważone uczestnictwo to szansa na wzajemny rozwój i wsparcie!

Jak możesz zrównoważyć swój pobyt?

Zawsze możesz zapytać co aktualnie jest potrzebne.
Włączyć się do określonego działania, które równoważy np. nocleg (równowartość 20 zł/doba), jeśli w takiej formie pieniężnej nie możesz nas wesprzeć.
Możesz również zrobić małe zakupy lub poświęcić kilka chwil, np. przy malowaniu.
Znasz się na czymś? Możesz podzielić się swoim doświadczeniem i pomóc w rozwiązaniu danego problemu.
Poprowadź dla innych warsztat lub cokolwiek innego co wniesie wartość dodaną.
A może chcesz pomóc w promocji DTP? Banalnie proste, wystarczy udostępnianie linków i miłe słówko o nas Twoim bliskim.
A może znasz dobrych fachowców, którzy znają się na sprawach remontowych i chcieliby nam pomóc.
Zbywa Ci jakiś sprzęt a nam aktualnie jest potrzebny? Świetnie! Bierzemy!
Ba! Jesteś dziennikarzem? Napisz o nas fajny artykuł.
Itd!

To jak dalej wszystko będzie wyglądało, zależy i od nas i od Was. Bogactwo jest w wielości zasobów, których w całości nigdy nie odzwierciedli nawet PKB!

Do miłego zobaczenia!

DTP

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s