Idea: Okrągłe Miasteczko!


Jak czytamy na stronie projektu:

okraglemiasteczko.net_kupol-house.ru_2

Naszym celem jest promowanie i tworzenie sieci okrągłych miasteczek dla ludzi skupionych na budowaniu gospodarki dobra wspólnego, czyli przejście z własności do większej dostępności. W takich przestrzeniach życiowych rozwój – zarówno osobisty jak i grupowy – osiągany jest w większym tempie dzięki odpowiedzialnej współpracy, samoorganizacji, swobodnej wymianie wiedzy i umiejętności.”

Teraz to już nie pojedyncze obiekty w kształcie kopuł, a cały kompleks obiektów, który ma się stać tzw. Okrągłym Miasteczkiem! I to wszystko planowane jest w Polsce.

Z pewnością znajdą się plusy i minusy tej koncepcji, ale nawet jeśli tak, to warto przestudiować tą stronę. A już na pewno, będzie to cenne źródło informacji dla wszystkich tych, których kopuła fascynuje i planują sobie taki dom zbudować. A może kto wie, przyłączyć się do tego projektu!

Przyglądając się również idei, można wysnąć wniosek, że to również próba stworzenia podsystemu w ogólnym systemie, który ma znacznie lepiej służyć jego uczestnikom. Więcej nt zasad, koncepcji i sposobu funkcjonowania takiej okrągłej społeczności przeczytasz w linku poniżej.

Zachęcam i polecam!

http://okraglemiasteczko.net/

Grafika za stroną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.