Akademia DTP – Metoda Bowena – 21 października


Zapraszamy Was na pierwsze spotkanie w ramach Akademii DTP dotyczące Metody Bowena.

Spotkanie i zabiegi dla osób zainteresowanych poprowadzi Pan Ryszard Majewski terapeuta metody Bowena stopnia zaawansowanego. 

Interesując się wieloma technikami i metodami rozwoju, trudno pominąć te, które dotyczą naszego zdrowia. Z pewnością nie jest to spotkanie podczas którego będzie uprawiana sprzedaż bezpośrednia kocy czy czarodziejskich remediów. 

W tym przypadku wyszkujemy ciekawych ludzi, i ciekawych trendów, które na świecie ale i w Polsce zdobywają swoją popularność. Jesteśmy otwarci na nowe rzeczy, może trochę alternatywne stąd też pomysł i na Akademię ale i sam Dom Twórczej Pracy. 

Poniżej więcej szczegółów. 

image1

 

Max. liczba miejsc: 10. 

Poniżej warunki uczestnictwa. 

  • Dla osób zaintersowanych zabiegiem metodą Bowena – inwestycja 70 zł – plus 30 zł (nocleg) jeśli ktoś chce zostać u nas do soboty. 
  • Dla osób zainteresowanych samą metodą – 20 zł – prelekcja nt metody Bowena – plus 30 zł (nocleg) jeśli ktoś chce zostać u nas do soboty. 

Udostępniamy kuchnię w celu przygotowania posiłków. 

Ze względu na kwestie organizacyjne i konieczność poinformowania Pana Ryszarda o liczbie osób zaintersowanych spotkaniem i zabiegami deadline na zgłoszenia mija 19.10 (środa). 

W razie pytań prosimy o kontakt. 

Anna: 797 350 922

Mariusz: 503 548 935

Lokalizacja: Lipowa 2, Siedliszcze, Polska. Trasa: Lublin-Chełm.

Poniżej kilka słów o metodzie i jego twórcy.

Technika Bowena jest delikatną, głęboko relaksującą, nieinwazyjną i bardzo bezpieczną terapią, która wspomaga organizm w osiągnięciu naturalnej równowagi i uzdrowieniu. Pochodzi z Australii i jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się terapii w Europie. Skuteczna w przypadku konkretnego bólu, jednocześnie oddziałuje na cały organizm. Jej efekty wykraczają często poza widoczne objawy prowadząc do uzdrowienia ukrytych fizycznych, emocjonalnych i mentalnych przyczyny chorób przewlekłych.”

image2„Technika Bowena została opracowana przez jednego człowieka, Toma Ambrose Bowena, od którego nazwiska zawdzięcza również swą nazwę. Jej twórca urodził się 18 kwietnia 1916 r., jako trzecie dziecko i jedyny syn Williama i Nory Bowen. Miał dwie starsze siostry, Norę, Beatrice oraz najmłodszą, Agnes. Jego rodzice przybyli do Australii z Wolverhampton, w Wielkiej Brytanii, około roku 1910. Osiedlili się w Brunswick, na przedmieściach Melbourne i prawdopodobnie właśnie tam urodził się Tom.
W młodości marzeniem Toma Bowena było zostać lekarzem. Ojciec był stolarzem i nigdy nie przyszłoby mu na myśl, że którekolwiek z jego dzieci mogłoby się starać o wykształcenie wyższe ponad minimum potrzebne dla zdobycia zatrudnienia. Dlatego też Tom, czy tego chciał czy nie, po ukończeniu szkoły rozpoczął praktykę stolarską. (…)”

http://technikabowena.pl/historia.html

Rezultaty stosowania techniki:

http://technikabowena.pl/korzysci.html

Więcej o metodzie i jego twórcy w linkach poniżej:

http://www.technikabowena.pl http://www.bowenpolska.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s