Kalendarium Domu Twórczej Pracy


Działamy? Pewnie! Proces rozwoju DTP jest specyficzny i bardzo mocno zależny od naszych indywidualnych procesów. Przyspieszyć? Pogonić? Poszukać motywacji, nowych pomysłów?

Closeup a blue toned calendar page with drawing-pins

24 listopada (czwartek) – wędzimy! Do świąt daleko, ale stając się coraz bardziej świadomymi konsumentami dostrzegamy pewne niuanse związane z tym, czym jesteśmy karmieni. Przemysł żywieniowy faszeruje nas niezliczoną ilością chemii, zaś pochylając się nad etykietami produktów zaczynamy się zastanawiać ile owocu jest w owocu. Pamiętacie smak i zapach wędlin za czasów naszych dziadków? Bez komentarza? A swojskiego chleba? Na szczęście zaczynamy w naszym DTP do tego wracać. Miejsce: DTP.

25 listopada (piątek) godz. 19:00 – koncert? Tym razem w Lublinie w lokalu Zielony Talerzyk, ul. Królewska 3, zagra i zaśpiewa Jerzy Bożyk! To jest dopiero nieszablonowy artysta! Dlaczego akurat to promujemy? Fundacja Kulturalno-Artystyczna Testudo powstała by organizować Lubelski Przegląd Piosenki „Strojne w Biel”, ale też wiele innych działań artystycznych. Józef Bil i Anna Maria Woźniak, to konie pociągowe tych wydarzeń. Wielu artystów odwiedzało również progi Domu Twórczej Pracy. Miejsce: Zielony Talerzyk. Lublin.

http://www.strojnewbiel.cba.pl/

26 listopada (sobota) – to kolejne już spotkanie z panem Ryszardem, specjalistą techniki Bowena. Czy warto? Sam opis techniki to za mało, ponieważ za każdym razem potrzebujemy dowodów. Dowody są! I oby NFZ szybko się postarał, i zabiegi techniki Bowena stały się refundowane. Póki co, zapraszamy do nas na odpłatne zabiegi. W tą sobotę to już 6 spotkanie. Na temat samej techniki można poczytać w linku poniżej. Miejsce: DTP.

http://technikabowena.pl/

27 listopada (niedziela) – tym razem coś bardziej dla Pań. Spotkanie poświęcone kosmetykom firmy Forever. Spotkanie poprowadzi Monika Wawrzyszuk, świetna fryzjerka i wizażystka. W programie m.in.: prezentacja kosmetyków, maseczki, poczęstunek, i…świetne towarzystwo. Oprawą fotograficzną zajmie się Karolina Staniszewska. Start godz. 14:00. Wstęp wolny. Miejsce: DTP.

https://forever-polska.pl/

30.12-1.01 – Sylwester i Nowy Rok. W tym roku, po raz pierwszy organizujemy otwartego Sylwestra i Nowy Rok. Zainteresowanych zapraszamy na pokład! Jakie warunki uczestnictwa?

50 zł od osoby plus koszyczkowe. Do ustalenia co, przy bezpośrednim kontakcie z nami, po to, by nie dublować zakupionych czy zrobionych produktów/dań. Do tego świetna muzyka, doborowe towarzystwo i inne atrakcje. Ograniczona liczba miejsc szczególnie w przypadku osób, które biorą pod uwagę nocleg u nas. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z nami, byśmy mieli czas na opracowanie stosownej logistyki wydarzenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s