Zapowiedzi wydawnicze 2017/2018


Drodzy Czytelnicy!

Po premierze książki „Prozatorium wierszem rodzone” nie zwalniamy tempa zapowiadając dwie nowe publikacje, które ukażą się na przełomie 2017/2018 r.


Piękni Prozaiczni. Opowieść o poszukiwaniu wewnętrznego piękna.

Pierwsza z nich to „Piękni Prozaiczni” czyli opowieść o poszukiwaniu wewnętrznego piękna. Do gustu przypadnie wszystkim tym, którzy lubią książki takich autorów jak: Paulo Coelho, Anthony de Mello, James Redfield, Jack Canfield i wielu im podobnych. Książka utrzymana jest w duchu poszukiwań samego siebie, odkrywania wewnętrznego piękna i szczęścia. Prosta, nieskomplikowana fabuła z jasno zarysowanymi, choć na początku niedookreślonymi postaciami, będzie prowadziła Czytelnika po osobliwej przemianie bohaterów, subtelnie odkrywając Pięknego Prozaicznego w…Czytelniku. Prosta fabuła pozwoli złapać oddech od skomplikowanych wątków wielu innych powieści. W umiejętny sposób, w treść, wpisane są przesłania, które trafią prosto do Twojego serca. Będziesz zaskoczony prostotą tego przesłania.

Książka ukaże się jesienią 2017.

Okładka techniczna. Autor pracy: Arkadiusz Kulpa.


Jak skutecznie zorganizować spotkanie autorskie.

Pierwsze wydanie tej pozycji miało tytuł: „Pseudoporadnik. Jak stworzyć dobry wieczór autorski”. Publikacja ukazała się w 2007 r., w wersji e-booka, dostępna była również w limitowanej serii na CD. Psudoporadnik ukazał się nakładem Serwisu Literackiego Knowacz.pl.

ISBN978-83-925506-5-5

Z chwilą, kiedy podchodziłem do zorganizowania swojego pierwszego spotkania autorskiego w głowie pojawiło się mnóstwo pytań dotyczących tego, jak to wszystko ogarnąć by wyszło. Ówcześnie, ani w bibliotece czy księgarni nie mogłem znaleźć choć małego poradnika, który by pomógł rozwiązać wiele palących problemów. I tak zrodził się pomysł na napisanie takiego poradnika. Nawet w tym pierwszym wydaniu Czytelnik znajdzie same konkrety. Dla początkującego będzie to nieoceniona pomoc. Dla kogoś bardziej doświadczonego, źródło inspiracji.

Po 10 latach warto zweryfikować tą publikację i uzupełnić o nowe doświadczenia i pomysły.

Publikacja ta, będzie znakomitym uzupełnieniem dla publikacji Grażyny Grace Tallar „Jak napisać i wydać książkę. Najskuteczniejsze narzędzie Public Relations dla każdego” (2013) , w której znajduje się krótka relacja dotycząca procesu wydawania jednej z moich książek.

Książka ukaże się na początku 2018 r.

Okładka techniczna. Foto: Anna Maria Woźniak.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s