Zapowiedzi wydawnicze – jesień 2017…


Drodzy Czytelnicy!

Po premierze książki „Prozatorium wierszem rodzone”  (drukuje się ostatnia partia książki) nie zwalniam tempa zapowiadając dwie nowe publikacje, które ukażą się na przełomie 2017/2018 r. Dzisiaj o pierwszej!

Pierwsza z nich to „Piękni Prozaiczni” czyli opowieść o poszukiwaniu wewnętrznego piękna. Do gustu przypadnie wszystkim tym, którzy lubią książki takich autorów jak: Paulo Coelho, Anthony de Mello, James Redfield, Jack Canfield i wielu im podobnych. Książka utrzymana jest w duchu poszukiwań samego siebie, odkrywania wewnętrznego piękna i szczęścia. Prosta, nieskomplikowana fabuła z jasno zarysowanymi, choć na początku niedookreślonymi postaciami, będzie prowadziła Czytelnika po osobliwej przemianie bohaterów, subtelnie odkrywając Pięknego Prozaicznego w…Czytelniku. Prosta fabuła pozwoli złapać oddech od skomplikowanych wątków wielu innych powieści. W umiejętny sposób, w treść, wpisane są przesłania, które trafią prosto do Twojego serca. Będziesz zaskoczony prostotą tego przesłania.

………………………………………………………………………………………….

„Wszystkim Pięknym, którzy uważają się za Prozaicznych.

Od autora

Piękni Prozaiczni, to książka, która zdarzyła się. Na taki obrót spraw, autor może czekać bardzo długo. Jednak kiedy wena siada na ramieniu, coś podobnego po prostu się zdarza. Autor jak zwykle ma wątpliwości co do treści i jakości, stawiając odwieczne pytanie, czy się spodoba. Z innej perspektywy bywa, że akt tworzenia domaga się wyrażenia i trzeba przelać na papier wewnętrzną rzekę. W mniemaniu autora, w każdym z nas ukryty jest Piękny Prozaiczny. Choć proza życia, często maluje się szarymi kolorami, to są tacy, którzy malują zupełnie inaczej. I również, w tym literackim zdarzeniu, zamiar był taki, by odkryć to, co każdego dnia pokrywa się kurzem. Odnajdziesz tutaj siebie? Będę zadowolony, jeśli tak. Zapraszam już… do lektury… najlepiej wieczorem. Mariusz Bober”

Książka ukaże się jesienią 2017.

Okładka techniczna. Autor pracy: Arkadiusz Kulpa.

2 uwagi do wpisu “Zapowiedzi wydawnicze – jesień 2017…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s